Актуальне

Просто зараз ми продовжуємо роботу над оздобленням першої будівлі “Міста Добра”. Нещодавно з’явився розпис зовнішньої стіни центру, завершується монтаж котельні, в кімнатах зібрані меблі. Робота над цією будівлею близиться до завершення, і вже дуже скоро перші мешканці зможуть увійти у ці стіни.

Зараз ми потребуємо:

ЯК ДОПОМОГТИ

"Любий відвідувач, доброго тобі дня! Мене звати Марта, і я дуже вдячна тобі, що завітав до нас на фотовиставку. Та я одразу хочу тебе попередити - це не звичайна виставка. В тебе попереду особливий досвід. Сьогодні тобі випало зазирнути у чужі життя і душі. За кожним із цих знімків стоїть історія спражньої боротьби, сліз, відчаю, страху. Це реальні історії людей, повз яких ти, можливо йшов на вулиці, та нічого про них не знав. Ми поділили ці історії на дві частини - ті, що мають щасливий фінал, і ті, які ще не мають. І саме у твоїх силах допомогти завершити кожну із них хепі-ендом. На одній стіні ти побачиш знімки мам з дітьми, які пережили складні часи, та впорались і щонайголовніше - залишились разом. На іншій - знімки дітей, які живуть у інтернатах, хоча мають маму. Історії цих сімей схожі. Лише один крок, один поворот долі відрізняє їх. Родини з однієї сторони встигли отримати так потрібну їм допомогу, інші ж ні. Допомогти врятувати родину неймовірно просто! Це вартість одного горнятка кави, переказана на рахунки фонду, це дбайливо підібрані речі, що припинили тебе тішити, але все ще гарні та корисні, це трохи приділеного власного часу, це пост, яким ти поділився із колегами. Саме завдяки таким діям Місто Добра продовжує рятувати родини від розлуки. Вже 200 матерів та 350 дітей не втратили один одного та отримали шанс на життя з чистого листа завдяки Місту Добра. Хочеш долучитися?" - Марта Левченко, засновниця благодійного фонду "Я майбутнє України" та благодійної ініціативи "Місто Добра"

Монобанк 4441 1144 4663 3370
ПриватБанк: 5169 3305 2004 4568 картковий рахунок БФ «Я майбутнє України» оформлений на керівника фонду Левченко Марту
Розрахунковий р/р ПАТ КБ «Приватбанк» м. Чернівці МФО 356282
ЕДРПОУ 37830229
UA373562820000026008051509451
PayPal: Місту Добра
Kidsfutureukraine@gmail.com

ЩО ТАКЕ “МІСТО ДОБРА”

“Місто Добра” - це кризовий центру для жінок із дітьми у скрутних обставинах та одиноких бабусь-безхатченок. Головна мета центру - дитинство поряд із мамою. Ми допомагаємо жінкам, які через бідність, неосвіченість, чи насильство у сім’ях, знаходяться на межі втрати батьківських прав. Також, ми пропонуємо прихисток жінкам похилого віку, які потребують допомоги. Наше головне завдання - не допустити, щоб дитина потрапила у сиротинець. Більшість жінок, які потрапляють до нашого центру - самі випускниці інтернатів. Нашим підопічним немає куди йти, немає до кого звернутися по допомогу, “Місто Добра” - їх єдина надія. Та наша допомога не обмежується лише побутовими аспектами. “Місто Добра” не просто місце, де можна жити - це комплексна програма соціалізації жінок. Наша кінцева мета - жінка, що може сама забезпечувати себе і своїх дітей, самостійна та незалежна. Задля цього ми надаємо нашим підопічним психологічну, юридичну, медичну, педагогічну допомогу, навчаємо вести господарство, слідкувати за дитиною, допомагаємо здобути освіту та роботу. Програма є персоналізованою, і базується виключано на бажаннях та потенціалі самої жінки. Аби надати найкращу допомогу мамам із дітьми різного віку, із різними хворобами, та у різному стані, аби допомогти як найбільшій кількості дітей, “Місто Добра” потребує власного приміщення. Зараз центр існує у орендованій будівлі під постійним страхом виселення. За три роки своєї роботи центр допоміг майже 6 сотня дітей. Але для забезпечення нашим підопічним стабільності, ми розпочали зведення власного будинку із трьома корпусами, який вміщатиме одночасно 80 чоловік, буде оснащено медичною та реабілітаційною технікою, та адаптовано саме під такі вимоги.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Більше про Фонд

Більше про голову фонда Марту Левченко

#МістуДобраБути